PRO-LOG S.A. • Skład celny


PRO-LOG S.A.


Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)


O NAS:


Obecnie można zauważyć, że coraz większą popularnością cieszą się sklepy internetowe. Rozwój internetu i powszechny do niego dostęp sprawił, że sprzedaż w sieci jest wyjątkowo opłacalna. Oczywiście, jeśli dany przedsiębiorca stworzył wcześnie dokładny plan działania.

Firmy, które chcą specjalizować się w sprzedaży towarów pochodzących spoza Unii Europejskiej, powinny zainteresować się możliwością, jaką daje korzystanie ze składów celnych.

Skład celny jest kontrolowany przez służby celne. Składowane tam towary nie podlegają opłatom celnym, co pozwala na odroczenie ich uiszczenia, np. do czasu znalezienia odpowiedniego kupca. Dzięki temu firma nie traci płynności finansowej.

Duże firmy często decydują się na założenie prywatnego składu celnego, jednak w przypadku średnich i małych przedsiębiorstw, może to być rozwiązanie nieopłacalne. W takim przypadku można skorzystać z usług firmy, która dysponuje składem celnym. Taką firmą jest Pro-Log S.A.

Magazyny są nowoczesne, dostosowane do różnego rodzaju towarów, więc przedsiębiorcy nie muszą się martwić o bezpieczeństwo produktów.


PROFIL:


Nazwa: PRO-LOG S.A.

WWW: https://pro-log.com.pl

Adres: 3 Maja 8

Kod pocztowy: 05-800

Miejscowość: Pruszków

Telefon: 22 266 88 10

Utworzono: 16-06-2019Dołącz Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Macromedica Centrum Medyczne


Warszawa

sample45

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”


Warszawa

sample45

Wiki Przeprowadzki


Warszawa