Drewniane domki dla lalek


Lulkowo.pl


Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)


O NAS:


Sklep online z zabawkami Lulkowo.pl przyciąga coraz większe grono zainteresowanych nabywców. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ oferta jest szeroka i stale się poszerza. Bez trudu można znaleźć tam modele zabawek dedykowane dzieciom różnej płci i w różnym wieku. Łączy je wysoka jakość wykonania, a także przypisane funkcje edukacyjne oraz stymulujące rozwój. Warto więc przyjrzeć się propozycjom i wybrać coś, co spodoba się szkrabom.

Z punktu widzenia dziewczynek pewne pozycje zwyczajnie muszą trafić do ich pokojów. Drewniane domki dla lalek będą w tym momencie idealne. Można je na wiele sposobów aranżować, co daje przestrzeń do wyjątkowo kreatywnej, a zarazem udanej zabawy, jaka potrafi pochłonąć dziecko na wiele godzin. Fakt, iż każdy z polecanych w tym miejscu domków został wykonany z drewna, pozwala nawiązać do bardzo popularnego w ostatnich latach trendu eko.


PROFIL:


Nazwa: Lulkowo.pl

WWW: https://www.lulkowo.pl/

Adres: Sarmacka 12

Kod pocztowy: 02-972

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 885 900 851

Utworzono: 16-07-2018Dołącz Opinie:
  • Domek dla lalek , który kupiłem dla mojej córki jest dosyć duży i w całości drewniany a o taki moja księżniczka prosiła.

  • Alex Kowalczyk dodał komentarz 2019-02-06 13:36:19
  • Ocena 3
ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Macromedica Centrum Medyczne


Warszawa

sample45

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”


Warszawa

sample45

SANVITA


Warszawa