Victorinox


SpecShop.pl


Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)


O NAS:


Chcąc zagwarantować swym klientom pełną satysfakcję i zadowolenie, sklep SpecShop.pl umieszcza w swojej ofercie wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty. Są to przede wszystkim wyroby pochodzące od najbardziej cenionych światowych wytwórców, mogących pochwalić się wieloletnią obecnością na rynku, jak marka Victorinox, znana najbardziej ze swoich doskonałych scyzoryków, oferowanych w wielu wariantach.

Chcące zaopatrzyć się w nie osoby mogą postawić na przykład na warianty o różnej liczbie ostrz i dodatkowych przyrządach, a także wybierać wśród różnych rodzajów rękojeści. Nasady wykonane z tworzyw sztucznych, występujące w różnych kolorach, są odporne na wpływ niekorzystnych czynników, na przykład wilgoci, zaś drewniane prezentują się bardzo elegancko.

Po scyzoryki te chętnie sięgają nie tylko miłośnicy survivalu, ale też mężczyźni lubiący mieć pod ręką praktyczne przyrządy - zwłaszcza wieloostrzowy i wyposażony w dodatkowe przyrządy, jak otwieracze, scyzoryk przyda się w wielu sytuacjach.


PROFIL:


Nazwa: SpecShop.pl

WWW: https://www.specshop.pl

Adres: Kościuszki 114

Kod pocztowy: 61-717

Miejscowość: Poznań

Telefon: 533 372 997

Utworzono: 01-06-2023Dołącz Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Brameks


Poznań

sample45

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Poznań

sample45

Trans-Hall Sp. z o.o. Sp.k.


Stęszew