Łóżka rehabilitacyjne bytom


APOLLO - WYPOŻYCZALNIA SZYN I ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH


Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)


O NAS:


Na stronie internetowej Apolloszyny.pl znajduje się oferta polskiego przedsiębiorstwa zajmującego się wynajmem specjalistycznego sprzętu leczniczego. Z usług skorzystać mogą podmioty, które chcą wypożyczyć nowoczesne i funkcjonalne łóżka rehabilitacyjne w Bytomiu, Sosnowcu, Katowicach lub innej miejscowości zlokalizowanej na terenie województwa śląskiego. Firma zapewnia konkurencyjne ceny, elastyczne warunki najmu oraz profesjonalny serwis urządzeń.

Dostępne w ofercie modele wyposażone są w płynną regulację za pomocą pilota, praktyczny wysięgnik umożliwiający osobie leżącej łatwą zmianę pozycji oraz odpinane barierki. Klienci podczas najmu mają możliwość wykupienia łóżka na własność.

Przedsiębiorstwo trudni się też wynajmem szyn CPM, które stanowią jeden z kluczowych elementów specjalistycznej rehabilitacji stawu kolanowego lub biodrowego. Specjaliści zajmą się transportem wybranych przez klienta rozwiązań. W katalogu produktowym znajduje się sprzęt rekomendowany przez doświadczonych rehabilitantów.


PROFIL:


Nazwa: APOLLO - WYPOŻYCZALNIA SZYN I ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH

WWW: https://apolloszyny.pl/

Adres: Słowików 37

Kod pocztowy: 40-534

Miejscowość: Katowice

Telefon: 608 577 532

Utworzono: 28-05-2022Dołącz Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

WindBal


Tychy

sample45

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Rybnik

sample45

Fabeton


Katowice