Mechanik Toruń • Auto Serwis Kwiatowa


Auto Serwis Kwiatowa


Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)


O NAS:


Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz dać pewność klientowi, że jego samochód jest w dobrych rękach, pracownicy firmy Mechanika Pojazdowa, Warsztat Samochodowy AUTO SERWIS KWIATOWA starają się podchodzić do każdego zlecenia w indywidualny sposób. Działając jako kompetentny mechanik z Torunia, w swojej pracy wykorzystują specjalistyczną wiedzę własną oraz bogate doświadczenie zawodowe. 

Realizator zadbał również o nowoczesne narzędzia i technologie, które jego kadra ma zawsze pod ręką podczas diagnostyki, naprawy lub przeglądu samochodu. Dzięki temu cała usługa jest efektywna (można bezproblemowo znaleźć usterkę i jej zaradzić) oraz trwa krótko. Na terenie zakładu znajduje się również magazyn części zamiennych, dostępnych od ręki, co także znacząco skraca czas realizacji.

Pracownicy są w stanie przeprowadzić naprawę zarówno samochodów nowych, jak i starszych, kilkunastoletnich modeli. W przypadku konieczności wymiany części i braków magazynowych proponują alternatywne rozwiązania w postaci odpowiednio dobranych zamienników.


PROFIL:


Nazwa: Auto Serwis Kwiatowa

WWW: http://mechanikakwiatowa.pl/

Adres: Kwiatowa 83

Kod pocztowy: 87-100

Miejscowość: Toruń

Telefon: 693 661 223

Utworzono: 16-10-2021Dołącz Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Osiek Nad Wisłą

sample45

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Osiek Nad Wisłą

sample45

Autokasacja U Jacka


Aleksandrów Kujawski