Wyjazdy motywacyjne dla firm - Open Mind Team


Open Mind Team


Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)


O NAS:


Organizację przedsięwzięć, jakimi są wyjazdy motywacyjne dla firm, warto powierzyć specjalistom, znajdującym się w Open Mind Team. Od lat zajmują się oni przygotowywaniem oraz organizacją tego typu eventów, zapewniając szereg atrakcji dopasowanych do wieku uczestników. Ponadto, pracownicy dysponują niezbędną wiedzą, dlatego też są w stanie zorganizować wyjazd, z którego uczestnicy wrócą zadowoleni i usatysfakcjonowani. Oferują oni m.in. odpoczynek w górach, na Mazurach oraz innych miejscach na terenie Polski.

Każdy pracodawca bez najmniejszej chwili zwątpienia powinien zdecydować się na organizację takiego przedsięwzięcia. Jest to sprawdzony sposób na motywację zatrudnionych osób oraz lepsze poznanie siebie nawzajem. W wielu przypadkach, po takich wyjazdach, są one znacznie bardziej oddane firmie i chcą się z nią identyfikować. Bez wątpienia zadowolony pracownik jest jednocześnie dobrym pracownikiem, o czym należy pamiętać.


PROFIL:


Nazwa: Open Mind Team

WWW: http://www.openmindteam.pl/

Adres: Sportowa 7

Kod pocztowy: 43-450

Miejscowość: Ustroń

Telefon: 33 858 64 53

Utworzono: 02-02-2019Dołącz Opinie:
  • Nasza firma także wyjechała na motywacyjną podróż zorganizowaną przez firmę Open Mind Team. Wszystkim bardzo się podobało.

  • Weronika Kaczmarczyk dodał komentarz 2019-03-14 08:51:59
  • Ocena 5
ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

WindBal


Tychy

sample45

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Rybnik

sample45

LCK Polska


Gliwice